O nás

motel vlachovo

Vitajte v bezprostrednej blízkosti Slovenského raja, jedného z najkrajších kútov Slovenska. Vitajte v malebnej obci na Hornom Gemeri ležiacej v údolí rieky Slaná. Vitajte v Moteli pod Stromíšom, v obci Vlachovo.

Ak sa k nám vyberiete smerom od Rožňavy, budete mať možnosť obzrieť si dedinku Vlachovo vo všetkej svojej kráse počnúc čarokrásnymi rybníkmi, cez impozantný Kaštieľ rodiny Andrássyovcov, ktorý dnes slúži ako kultúrny dom, až po evanjelický kostol z 15. storočia. Na severnej strane svoje ochranné krídla rozprestiera vrch Stromíš (1192 m. n. m.), pod ktorým pramení Vlachovský potok. Jeho čarovné zákutia možno pozorovať od "vyšného konca" až po miesto, kde sa vlieva do rieky Slaná. Po absolvovaní všetkých týchto krás pricestujete po hlavnej ceste priamo k nám.

Ak sa k nám vyberiete smerom od Dobšinej spomaľte hneď pri tabuli označujúcej obec Vlachovo. Sme totiž hneď za rohom.


Naše ubytovacie a stravovacie zariadenie sa vyznačuje predovšetkým cenovou dostupnosťou a kvalitnými službami pre akúkoľvek klientelu, najmä však pre autobusové zájazdy, pre turistov, pre manželské páry i rodiny s deťmi, pre manažérov na služobných cestách či pre podniky realizujúce teambuildingové akcie.

Copyright © 2014-2020 Motel pod Stromíšom | All rights reserved - Všetky práva vyhradené | Created by: inMAD Design